جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

اسم انواع کیف‌های زنانه

اسم انواع کيف‌هاي زنانه

 

 

کيف‌هاي کتابي

اين مدل کيف‌ها معمولاً به شکل مستطيل هستند و در اندازه‌هاي مختلف، بعضي از اين مدل کيف‌هاي کتابي داراي دسته‌هاي کوتاهي مي‌باشند. به اين مدل از کيف‌ها، کيف تک‌بند مي‌گويند.

 

 

کيف مدل کيسه‌اي

اين مدل کيف‌ها به شکل استوانه مي‌باشند؛ و دهانه کيف با بند بسته مي‌شود. به دليل داشتن بندهاي بلند حمل کيف مدل کيسه‌اي آسان است. و به‌صورت دوشي مي‌توان استفاده نمود.

 

 

کيف‌هاي کوله‌پشتي

براي استفاده راحت و آسان با دو بند بر دوش قرار مي‌گيرند و بسيار مدل خوب و جاداري است.

 

 

کيف‌هاي ورزشي و سفري

اين مدل کيف‌ها بزرگ مي‌باشند و استوانه‌اي هستند. قبلاً کيف‌هاي ورزشي و سفري از جنس پارچه بودن اما امروزه از جنس‌هاي چرمي و پارچه‌هاي مختلف درست مي‌شوند.

 

 

کيف‌هاي خورجيني (تاشو)

کيف‌هاي تاشو را شما مي‌توانيد هم به حالت تاشده استفاده کنيد و هم به‌صورت باز، اين کيف‌ها در حمل‌ونقل بسيار راحت و آسان مي‌باشند و جاي کمي را مي‌گيرند.

 

 

کيف بولينگ

اين مدل کيف براي حمل توپ‌هاي بولينگ طراحي‌شده بودند. دسته کيف‌ها بولينگ کوتاه و با ارتفاع کم و پهناي مناسب براي توپ‌ است. و اما در حال حاضر کيف‌هاي مناسبي براي مسافرت مي‌باشند. و از سايز کوچک اين مدل کيف‌ها خانم‌ها استفاده مي‌کنند.

کيف‌هاي گلداني

اين کيف‌ها بسيار جادار مي‌باشند. و بسيار مناسب بانوان، کيف‌هاي گلداني يک فضاي بزرگ و يک زيپ‌دارند، به دليل اينکه از چرم‌هاي نرم و يا از پارچه ساخته مي‌شود، بسيار انعطاف‌پذير است. اين کيف کاملاً آزاد و بدون شکل بر روي شانه قرار مي‌گيرد.

 

 

کيف‌هاي مدل ماف (muff)

اين مدل کيف‌ها متفاوت مي‌باشند. اين مدل کيف از جنس خز است؛ و طراحي اين مدل کيف براي فصل سرما مي‌باشد.

 

 

کيف‌هاي دوشي

مدل کيف‌هاي دوشي زنانه بسيار کارآمد و داراي مدل‌هاي زيادي هستند. فضاي اين مدل کيف‌ها کم است؛ و داري يک‌بند بلند، کيف‌هاي دوشي مناسب براي خريد و پياده‌روي مي‌باشند.

 

 

کيف‌هاي ساحلي

اين مدل کيف‌ها ضد آب هستند. کيف‌هاي ساحلي داراي طرح‌ها و مدل‌هاي مختلف مي‌باشند.

 

 

کيف پول زنانه

کيف پول کارآمدترين کيف است. شما مي‌توانيد پول‌ها و کارت‌هاي بانکي خود را درون کيف پول خود مديريت کنيد.

 

براي مشاهده کيف‌هاي کاليلند کليک کنيد.