جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

انواع شمع معطر

انواع شمع معطر

 

 

شمع‌هاي معطر 

شمع‌هاي معطر طرفدارهاي زيادي دارد. شما مي‌توانيد از شمع‌هاي معطر در همه جاي خانه استفاده کنيد. اگر شما يک روز پراسترسي داشتيد يک شمع معطر را روشن کنيد و چشم‌هاي خود را ببنديد و چند نفس عميق بکشيد. اين کار باعث آرامش شما مي‌شود.

 

 

شمع مي‌تواند يک انتخاب عالي براي زيباسازي منزل شما باشد. حال اگر شما يک شمع عطري انتخاب کنيد، هم زيبايي به منزل شما ميبخشد و هم عطر خوشي را در محيط پخش مي‌کند. با روشن کردن يک شمع عطري در اتاق‌خواب خود مي‌توانيد يک شب رؤيايي را به خود هديه دهيد. 

 

 

شمع‌هاي معطر با رايحه‌هاي متنوع

اين شمع‌هاي زيبا و خوشبو در مدل‌هاي مختلفي در اختيار شما قرار مي‌گيرند. براي مثال شما مي‌توانيد در اتاق‌خواب و يا حمام خود از شمع‌هايي با رايحه اسطوخودوس، بابونه، اکاليپتوس و چوب صندل استفاده کنيد. زيرا اين رايحه‌ها باعث آرامش شما مي‌شود و استرس را دور مي‌کند.

 

 

براي اتاق نشيمن و راهروها شما مي‌توانيد از شمع‌هاي عطري بار رايحه نعنا فلفلي، رز ماري، زنجبيل، مرکبات و دارچين استفاده کنيد. شمع‌هاي عطري خواص دارويي دارند. شما با بو کردن اين شمع‌ها مي‌توانيد استرس رو از خود دور کنيد و باعث از بين رفتن فشار عصبي مي‌شود.

 

 

استفاده از شمع‌هاي معطر با رايحه نعنا باعث افزايش هوشياري و تمرکز مي‌باشد. باعث مي‌شود افکار مثبت را در خود به وجود آوريد. رايحه نعنا باعث تسکين دردهاي ميگرني مي‌شود. و به سيستم گوارش کمک کرده و به هضم غذا کمک مي‌کند. 

 

 

شمع‌هاي عطري اکاليپتوس باعث از بين رفتن مشکلات ريوي مي‌شود. عطر اکاليپتوس باعث فراري دادن حشرات مي‌شود.

براي مشاهده شمع‌هاي کاليلند کليک کنيد.