جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

انواع قاب گوشی

انواع قاب گوشي

 

 

براي محافظت از گوشي خود شما نياز به يک قاب گوشي داريد. قاب سلامت و امنيت فيزيکي گوشي شما را تضمين مي‌کند. قاب‌هاي گوشي نه‌تنها باعث محافظت از گوشي مي‌شود بلکه زيبايي و استايل جالبي به گوشي همراهتان مي‌دهد. قاب گوشي از جنس‌هاي مختلفي ازجمله سيليکون، پلاستيک، فيبرکربن، چوب، چرم و غيره مي‌باشد.

 

قاب‌هاي سيليکوني

قاب‌هاي سيليکوني از جنس ژل و از مشتقات نفتي هستند. انعطاف‌پذيري اين قاب‌ها بسيار زياد است. قاب‌هاي سيليکوني کاملاً دور گوشي را گرفته و به دليل ضخامت و انعطاف‌پذيري جلوي هرگونه ضربه را مي‌گيرد.

از مزاياي قاب سيليکوني کيفيت مناسب، قيمت ارزان، ساختار ضد لغزندگي آن است.

معايب قاب سيليکوني تنوع کم، تک‌رنگ بودن، ساده بودن و مهم‌ترين آن در صورت آلودگي سريع کثيف و چسبنده مي‌شود.

قاب‌هايي از جنس فيبرکربن

فيبر کربن از الياف کربن با بافت و ترکيبي مانند اپوکسي درست مي‌شود. اين روزها در صنعت خودروسازي، ربات‌ها، هواپيما و پهباد و غيره مورداستفاده قرار مي‌گيرد. علت همه‌گيري اين محصول مقاومت در برابر وزن است. ماده فيبر کربن از استيل هم مقاوم‌تر مي‌باشد. قاب‌هايي که از اين جنس ساخته مي‌شود جزو گران‌ترين قاب‌ها است.

مزاياي قاب فيبر کربن ظاهر زيبا و حرفه‌اي، وزن سبک و قدرت محافظت بالا است. قاب‌هاي فيبر کربن نازک هستند، اما مقاومت بالايي دارند و مانع از خط و خش گوشي مي‌شود.

معايب اين قاب قيمت بالا و محدوديت در طراحي و رنگ است.

 

 

قاب‌هايي از جنس چرم

چرم يک محصول زيبا و شيک است؛ و در خيلي از صنايع‌ها مورداستفاده قرار مي‌گيرد. چرم‌ها به‌طورکلي به دودسته تقسيم مي‌شوند. چرم طبيعي و چرم مصنوعي، چرم طبيعي از پوست حيوانات درست مي‌شود؛ اما چرم مصنوعي از پلاستيک‌هايي مانند پلي‌استر و پلي يورتان تهيه مي‌شود.

مزايا، ظاهر زيبا

معايب، عدم رعايت حقوق حيوانات در استفاده از چرم طبيعي، کيفيت پايين و پارگي زياد.

 

 

قاب‌هاي چوبي

چوب بامبو يکي از بهترين چوب‌ها براي قاب گوشي است. کاورهاي ساخته‌شده از جنس چوب راحت و زيبا حکاکي مي‌شود. از مزاياي قاب چوبي قابليت طرح‌هاي متنوع بر روي گوشي مي‌باشد.

معايب قاب چوبي قيمت بالا و دوام کمتر است.

 

 

قاب فلزي

يکي از پرکاربردترين و مقاوم‌ترين مواد در صنايع فلز است. در صنايع کامپيوتري، موبايل و خودرو به‌صورت زياد از فلز استفاده مي‌شود. در ساخت بيشتر موبايل‌ها از فلز استفاده مي‌شود. فلز بسيار سطح زيبا و صيقلي دارد اما به نسبت وزن بالايي دارد. قاب‌هاي فلزي بالاترين محافظت را در برابر گوشي دارند.

مزايا قاب فلزي محافظت بالا و زيبايي

معايب قاب فلزي قيمت بالا و وزن زياد است.

 

 

براي مشاهده قاب‌هاي کاليلند کليک کنيد.