جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

بند پشت کفش برای چیست

بند پشت کفش براي چيست؟

 

کفش‌ها بندهاي مختلفي دارند. بند جلوي کفش، بر روي زبانه کفش قرار مي‌گيرد و براي بستن کفش استفاده مي‌شود.

 بندهاي بغل کفش، اين بندها به‌واسطه يک سوراخ در کنار کفش طراحي‌شده است. بند از داخل آن رد شده و باعث محکم نگه‌داشتن ساق و مچ پا مي‌شود.

بند پشت کفش، يک‌بند ديگر در پشت کفش طراحي‌شده است که به آن زبانه پشت کفش، بندنک و يا بند پشت کفش مي‌گويند.

بند پشت کفش

براي پوشيدن کفش‌ها شما نياز به پاشنه‌کش داريد. براي اينکه کفش خود را به‌راحتي بپوشيد و پشت کفش خم نشود بهتر است از پاشنه‌کش استفاده کنيد؛ و اما بند پشت کفش، براي پوشيدن راحت کفش استفاده مي‌شود. اگر شما براي پوشيدن کفشتان پاشنه‌کش نداشته باشيد، با نگه‌داشتن بندنک پشت کفش به‌راحتي مي‌توانيد کفش خود را بپوشيد؛ و اين کار به شما کمک مي‌کند آسان و راحت بدون پاشنه‌کش کفش خود را بپوشيد.

 

 

کفش‌هاي بدون بندنک، بيشتر کفش‌ها هم اين بند پشت کفش را ندارد و اين مي‌تواند عيب يک کفش باشد! با نبود اين زبانه پوشيدن کفش دشوار است و حتماً نياز به پاشنه‌کش دارد. به همين دليل احتمال خم شدن پشت کفشتان هم مي‌تواند بيشتر شود. مواظبت و درست نگه‌داشتن وسايل بسيار مهم است. براي سالم نگه‌داشتن کفشمان بايد به اين نکات توجه کنيم.

 

 

کفش‌هاي بنددار

به‌طورکلي کفش‌هاي بنددار بسيار بهتر از کفش‌هاي بدون بند مي‌باشند. اگر شما کفش بدون بند را انتخاب کنيد، بعد از مدتي حالت طبيعي خود را از دست مي‌دهد و فرم بدي پيدا مي‌کند؛ اما کفش‌هاي بنددار محکم و خوب هستند. البته به‌شرط آنکه موقع پوشيدن و درآوردن کفش بندهاي کفش را بازکنيد و بر روي يک حالت تنظيم نکنيد.