جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

تفاوت چای عطری و غیر عطری

تفاوت چاي عطري و غير عطري

 

 

چاي‌هاي موجود در بازار مدل‌هاي مختلفي دارد. از چاي سياه ساده با عطروطعم طبيعي تا چاي‌هاي عطري با اسانس‌هاي مختلف؛ انتخاب چاي کاملاً سليقه‌اي مي‌باشد. برخي افراد طعم و عطر طبيعي چاي سياه را دوست دارند؛ و اما برخي ديگر علاقه‌مند به طعم و عطرهاي متنوع و متفاوت هستند. مانند هل، دارچين، موهيتو، گل، برگاموت و بسياري از اسانس‌هاي ديگر. ما در اين مقاله قصد داريم تفاوت چاي عطري و غير عطري را براي شما عزيزان توضيح دهيم.

 

 

چاي عطري و غير عطري

چاي سياه خشک (بدون افزودني) عطر و بوي طبيعي و بسيار دل‌نشيني دارد؛ اما بعضي افراد علاقه‌مند به عطر و بوي طبيعي چاي نيستند. توليدکنندگان در فرايند توليد چاي يکسري افزودني‌ها و اسانس‌ها را به چاي اضافه مي‌کنند. و به اين مدل چاي‌ها چاي عطري مي‌گويند.

 

 

تفاوت چاي معطر و غير معطر

تفاوت عمده و بزرگ چاي عطري و غير عطري در فرايند توليد آن مي‌باشد. زماني که چاي سياه خشک مي‌شود، چاي را داخل دستگاه‌هاي بسته‌بندي مي‌ريزند؛ و براي فروش آماده است. اما زماني که مي‌خواهند چاي عطري و اسانس دار توليد کنند، داخل بلندر ها (دستگاه مخلوط چاي) چاي سياه را به همراه اسانس اضافه مي‌کنند و بعد مخلوط شدن اسانس و چاي شروع به بسته‌بندي کردن چاي مي‌کنند.

 

 

چاي‌هاي عطري از اضافه شدن اسانس‌ها و روغن‌هاي معطر توليد مي‌شود؛ و اما چاي غير عطري هيچ افزودني ندارد و خالص مي‌باشد.

 

 

چاي عطري بوي تند و متنوعي دارد، اما چاي ساده عطري ملايم و طبيعي دارد.

 

 

براي مشاهده چاي‌هاي کاليلند کليک کنيد.

 

چاي غير عطري رويال

 

چاي عطري رويال