جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

خرید کفش زمستانی

خريد کفش زمستاني

 

 

در فصل زمستان کفش يکي از مهم‌ترين پوشش‌ها مي‌باشد. اگر کفش شما مناسب نباشد ممکن است در روزهاي باراني و برفي پاهايتان خيس شود؛ و سرما از طريق پا به بدن شما انتقال پيدا مي‌کند.

کفش‌هاي زمستاني ويژگي‌هاي مهمي دارند که در اين مقاله براي شما صحبت مي‌کنيم.

 

کتاني مخصوص زمستان

اين مدل کفش باعث گرم نگه‌داشتن پاي شما مي‌شود؛ و از ويژگي مهم آن ضد آب بودن است؛ زيرا در هواي باراني امکان نفوذ آب به داخل کفش مي‌باشد؛ و بايد کفشي را انتخاب کنيد که ضد آب باشد.

جنس کفش زمستاني

جنس‌هاي مختلفي وجود دارد مانند جير، چرم، پلاستيکي و ... اما نکته قابل‌توجه اين است که بايد ضد آب طراحي شوند؛ و عايق مناسب داشته باشند. براي مثال جنس جير ضد آب مي‌باشد ولي با گذر زمان خاصيت ضدآبي خود را از دست مي‌دهد.

 

 

رنگ کفش زمستاني

بهتر است در فصل زمستان از کفش‌هاي رنگ تيره استفاده کنيد. در فصل زمستان به دليل بارندگي و برف زمين خيس است؛ و اگر شما از کفش‌هاي روشن استفاده کنيد کفشتان کثيف مي‌شود.

نکته: رنگ‌هاي تيره باعث مي‌شود گرما را جذب کند و اين موضوع مي‌تواند به گرم نگه‌داشتن پاي شما کمک کند.

کفش زمستاني بنددار

سعي کنيد در فصل زمستان از کفش بندي استفاده کنيد. درسته باز و بسته کردن کفش‌هاي بندي دشوار است؛ اما پاي شما را محکم نگه‌داشته و باعث گرم شدن پاهايتان شده؛ اما کفش‌هاي چسبي و زيپي به‌مرور زمان باز مي‌شود و باعث نفوذ سرما به داخل کفش مي‌شود.

زيره کفش مناسب زمستان

زيره کفش‌هاي زمستاني بايد به‌گونه‌اي طراحي شوند که باعث ليزر خوردن نشوند؛ زيرا در زمستان به دليل خيس بودن زمين ممکن است شما ليز بخوريد. در اين صورت بايد زيره کفش از عاج‌هاي مناسبي برخوردار باشد.

 

نتيجه‌گيري

خريد کفش زمستاني بسيار مهم است؛ و شما براي خريد کفش بايد وقت بگذاريد. نکاتي که بايد به آن توجه کنيد جنس کفش، زيره کفش و غيره مي‌باشد.