جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

راهنمای خرید کیف زنانه

راهنماي خريد کيف زنانه

 

 

يکي از لوازم‌هاي جانبي مهم براي خانم‌ها کيف است. با انتخاب يک کيف مناسب ظاهر خود را جذاب کنيد.نکته جالب اين است که شما به‌راحتي مي‌توانيد با انتخاب يک کيف مناسب ضعف‌هاي اندام خود را بپوشانيد. در اين صورت، کيف خود را متناسب با اندام خود انتخاب کنيد.

 

 

انتخاب کيف بر اساس اندام

اگر بالاتنه بدن شما کوچک و پايين‌تنه درشتي داريد، يعني فرم بدنتان به شکل گلابي مي‌باشد. مدل کيفي را انتخاب کنيد که توجه افراد را به بالاتنه جذب کند. براي مثال از کيف‌هاي رنگ شاد و متوسط استفاده کنيد که بند کوتاهي هم دارد.

 

 

اگر برعکس مدل‌بالا باشد و شما بالاتنه درشتي داشته باشيد و عرض شانه‌هايتان پهن باشد و پايين‌تنه کوچک، بايد از کيف‌هايي با بند بلند استفاده کنيد. کيف‌هاي معرف به کيف پستچي.

 

 

کيف براي اندام ورزشکاري

خانم‌هاي که اندام ورزشکاري و زاويه‌دار دارند نبايد از کيف‌هاي زاويه‌دار استفاده کنند؛ مانند کيف‌هاي هندسي، مربعي و مستطيلي. به دليل اين که در دنياي مد کيف‌هاي زاويه‌دار خشن هستند و اين افراد بايد از کيف‌هاي گرد و کوله‌پشتي استفاده کنند.

 

 

انتخاب کيف بر اساس قد

قدبلند

خانم‌هايي که قدبلندي دارند و لاغر هستند، بايد از کيف‌هاي کوله‌پشتي، کيف دوشي و مدل کيف پستچي استفاده کنند.

نکته: تنها موردي که خانم‌هاي قدبلند بايد به آن توجه کنند، اين است که کيف‌هاي با بند‌بلند و سايز کوچک قد آن‌ها را بلندتر نشان مي‌دهد. بهتر است از کيف‌هاي متوسط و بزرگ استفاده کند.

 

 

قدکوتاه

انتخاب کيف براي خانم‌هايي با قدکوتاه، براي خانم‌هاي با قدکوتاه و ريزاندام کيف‌هاي سايز کوچک و دوشي مناسب است. خانم‌هاي قدکوتاه نبايد کيف‌هاي بزرگ انتخاب کنند. از کيف‌هاي کوچک روي آرنج هم مي‌توانند استفاده کنند.

نکته: خانم‌هاي قدکوتاه اگر از کيف‌هاي با بند بلند استفاده کنند، قد آن‌ها کوتاه‌تر به نظر مي‌رسد.

 

 

کيف مناسب براي افراد سايز بزرگ

خانم‌هايي که درشت‌تر هستند نبايد از کيف‌هاي خيلي کوچک و دستي استفاده کنند. بايد از کيف‌هاي متوسط با دوخت خوب استفاده کنند؛ و حتي مي‌توانند از کيف‌هاي بزرگ بارنگ روشن و طرح‌هاي بزرگ هم استفاده کنند.

 

 

خريد کيف بر اساس سن

خانم‌هاي ميان‌سال، اين افراد بهتر است از يک کيف متوسط و يا کوچک بارنگ‌هاي آرام و ملائم و تيره استفاده کنند.

 

 

دختران جوان، به دليل داشتن وسايل زياد بهتر است از کيف‌هاي بزرگ و رنگ‌هاي شاد استفاده کنند.

 

 

خانم‌هايي با سن متوسط بين 30 تا 40 سال، چون اغلب کارمند، خانه‌دار و يا مادر هستند، بهتر است از کيف‌هاي بزرگ استفاده کنند.

 

 

براي مشاهده کيف‌هاي زنانه کاليلند کليک کنيد.