جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

شمع‌های فانتزی

شمع‌هاي فانتزي

 

 

بهترين حس آرامش را شما از شمع مي‌گيريد. در فضاي خانه خود يک شمع روشن کنيد. يک شمع زيباي فانتزي باعث مي‌شود حال شما خيلي خوب و آرام باشد. انرژي‌هاي مثبت در فضاي منزل شما زياد مي‌شود. شما از شمع‌هاي فانتزي مي‌توانيد در کنار تخت خواب، شومينه و ميز خود استفاده کنيد.

 

 

آيا مي‌دانستيد در زمان مطالعه کردن بهترين کار روشن کردن يک شمع مي‌باشد؟ خواند کتاب برايتان بسيار لذت‌بخش مي‌شود؛ و يا زماني که در خانه تنها هستيد و موسيقي موردعلاقه خود را گوش مي‌دهيد، بهترين کاري که مي‌توانيد انجام دهيد که در لحظه احساس آرامش و خوب داشته باشيد، اين مي‌باشد که يک شمع روشن کنيد.

 

 

شمع‌هاي فانتزي زيبا

 

 

 

انتخاب يک شمع فانتزي بسيار جالب است. اغلب افراد شمع‌هاي فانتزي را براي زيبايي انتخاب مي‌کنند؛ و به کارايي آن توجه نمي‌کنند. بهتر است شما يک شمع را انتخاب کنيد که هم زيبايي داشته باشد و هم مفيد باشد. ممکن است شما از اين شمع‌ها استفاده کنيد، بهتر است شمعي باشد که مدت سوخت آن زياد باشد.

 

 

آيا شما فکر مي‌کنيد شمع‌هاي فانتزي فقط جنبه زيبايي دارد؟ خير، شمع‌هاي فانتزي کارايي بسيار خوب و مفيدي دارند؛ شمع‌هاي فانتزي عطري که در زمان سوخت عطر و بوي بسيار عالي و خوبي را در هوا پخش مي‌کند. رايحه ملائم و دل‌انگيز شمع عطري در زمان سوخت به شما حس آرامش مي‌دهد.

 

 

شمع‌هاي فانتزي براي زيباسازي مکان‌هاي مختلف مورداستفاده مي‌گيرد.

 

 

 

شمع‌هاي فانتزي با طرح حيوان

 

 

براي خريد شمع‌هاي فانتزي زيبا کليک کنيد.