جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

طرز گرفتن کیف در دست

طرز گرفتن کيف در دست

 

 

همه افراد کيف‌هاي متفاوتي را خريداري مي‌کنند. مدل‌هاي مختلف و زيبا؛ سوال اينجا پيش مي‌آيد! آيا طريقه درست گرفتن کيف را مي‌دانيد؟ همراه ما باشيد تا طرز گرفتن درست کيف را براي شما توضيح دهيم.

 

گذاشتن کيف بر روي شانه

 

کيف با بند بلند

اغلب افراد کيف‌هاي با بند بلند را روي شانه قرار مي‌دهند. بهترين شيوه براي استفاده از اين مدل کيف‌ها همين روش مي‌باشد. به‌گونه‌اي که زير بغل شما را پر مي‌کند. اين مدل گرفتن کيف شما را خانمي قوي و با اعتماد به نفس نشان مي‌دهد.

 

 

کيف کوچک با بند بلند

کيف‌هاي کوچک با بند بلند را شما مي‌توانيد به‌صورت دوشي و آزاد استفاده کنيد. به اين شکل که روي شانه مي‌ماند و آزاد يک‌طرف بدن قرار مي‌گيرد. اگر از اين مدل استفاده مي‌کنيد يعني شما خانمي پر جنب‌وجوش هستيد.

 

 

انداختن کيف به‌صورت کج

کيف‌هايي با بند بلند، که حالت اسپرت دارند را به‌صورت کج (مورب) استفاده کنيد. مانند کيف‌هاي کوچک ، کيف دانشگاه و غيره. خيلي مدل راحت و پرطرفداري است. اين مدل کيف‌ها بهترين استفاده براي پياده‌روي و خريد مي‌باشد.

 

 

گذاشتن کيف بر روي دست

کيف‌هايي که بند کوتاهي دارند را شما مي‌توانيد روي آرنج دست قرار دهيد. اگر شما کيف را روي آرنج قرار دهيد اين نشانگر اين است که شما خيلي بااقتدار هستيد.

بهتر است کيف‌هاي با بند کوتاه را روي شانه خود قرار ندهيد.

 

 

گرفتن کيف در دست

کيف‌هايي که سايز آن‌ها کوچک است بهتر است در دستتان نگه‌داريد. با کف دست خود کيف را نگه‌داشته و خيلي شک به نظر مي‌رسيد. وقتي کيف را شما به اين صورت نگه مي‌داريد، شما را خانمي مدير و کارآمد مي‌بينند.

کيف‌هاي بدون بند را با دو دست هم نگه مي‌دارند. اصولاً اين افراد خجالتي هستند.

 

 

قرار دادن بند کيف در دست

بعضي از کيف‌هاي دستي، بند مچي دارند. شما با استفاده از آن بند کيف را داخل مچ قرار مي‌دهيد. اين مدل بسيار مناسب دختران جوان با لباس‌هاي اسپرت مي‌باشد.

 

 

براي مشاهده کيف‌هاي کاليلند کليک کنيد.