جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

ویژگی‌های کفش رانینگ

ويژگي‌هاي کفش رانينگ

 

 

کفش رانينگ داري ويژگي‌هايي مهمي مي‌باشد. اجزاي کفش رانينگ بسيار مهم است. در اين مقاله همراه ما باشيد برايتان از ويژگي‌ها کفش رانينگ توضيح دهيم.

زيره کفش رانينگ

زيره کفش رانينگ بسيار مهم مي‌باشد؛ زيرا زيره کفش با زمين تماس مستقيم دارد و جنس آن بايد به‌گونه‌اي باشد که ضربه و فشار ناشي از دويدن را دفع کند. جنس زيره کفش‌هاي رانينگ لاستيکي کربن و لاستيک‌هايي از جنس هوا هستند.

 

 

جنس مياني کفش رانينگ

بخش مياني کفش رانينگ وظيفه جذب نيرو وارده از زمين و وظيفه محافظت از قوزک و زانو را دارد. به دليل نقش مهمي که لايه مياني کتاني دارد باعث راحتي و نرمي در زمان دويدن مي‌شود. مواد تشکيل‌دهنده لايه مياني کفش از دو ماده EVA و پلي اورتان استفاده مي‌شود. جنس EVA کمي نرم‌تر و منعطف‌تر مي‌باشد.

 

 

ارتفاع زيره کفش

ارتفاع زيره کفش رانينگ بسيار مهم است. نبايد ارتفاع آن زياد باشد؛ و نکته بعدي در زيره کفش اين است که نبايد ارتفاع پنجه با پاشنه کفش تفاوت زيادي داشته باشد. هم‌سطح باشد بهتر است. ارتفاع مناسب باعث مي‌شود تا به‌راحتي بتوانيد بدويد.

 

 

رويه کفش رانينگ

جنس رويه کفش رانينگ مشبک و سبک است. رويه آن به شکلي طراحي‌شده است که پا به‌صورت راحت و درست در آن قرار گيرد. رويه مناسب باعث مي‌شود پا درون کفش محکم نگه‌داشته شود؛ و در مواقع دويدن باعث مي‌شود پاي شما پيچ نخورد.

 

 

براي مشاهده کفش‌هاي کاليلند کليک کنيد.