جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

کرونا ویروس؛ بهترین روش ضدعفونی کردن گوشی موبایل

کرونا ويروس؛ بهترين روش ضدعفوني کردن گوشي موبايل

 

 

ضدعفوني کردن گوشي موبايل يک امر واجب در اين روزهاي کرونايي شده است. ويروس کرونا بسيار خطرناک و همه‌گير است. و براي جلوگيري از مبتلابه اين ويروس بايد يکسري نکات را رعايت کنيم.گوشي موبايل مي‌تواند يکي از راه‌هاي انتقال ويروس باشد؛ زيرا در محيط‌هاي بيرون دست‌هاي ما آلوده است و شما از گوشي خود استفاده مي‌کنيد. در اين صورت حتماً گوشي خود را ضد‌عفوني کنيد.

 

 

روش‌هاي ضدعفوني کردن گوشي موبايل

با استفاده از يک دستمال و محلول ضدعفوني‌کننده (70 درصد الکل) مي‌توانيد گوشي خود را تميز کنيد. مواد ضدعفوني را روي دستمال اسپري کنيد، گوشي خود را خاموش کرده و حالا شروع به تميز کردن گوشي موبايل کنيد.

 

 

استفاده از پدهاي الکلي

شما مي‌توانيد از پدهاي الکلي استفاده کنيد و گوشي خود را ضدعفوني کنيد. در نظر داشته باشيد نبايد گوشي شما روشن باشد. بعد از خاموش کردن گوشي خود با پد حاوي الکل به ضدعفوني کردن موبايل بپردازيد.

 

 

نکاتي که در ضدعفوني کردن گوشي موبايل بايد به آن توجه کنيد

 

هرگز الکل را به‌صورت مستقيم روي گوشي اسپري نکنيد؛ زيرا اگر الکل به داخل گوشي نفوذ کند باعث انفجار گوشي مي‌شود و بسيار خطرناک است.

گوشي را قبل از ضدعفوني کردن خاموش‌کنيد.

هرگز گوشي داخل شارژ را ضدعفوني نکنيد.

براي پاک کردن گوشي از دستمال‌هاي خيلي ضخيم استفاده نکنيد.

بعد از ضدعفوني کردن بلافاصله موبايل را روشن نکنيد و به شارژ نزنيد.