جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

کفش مناسب بهار

کفش مناسب بهار

 

 

چه کفشي مناسب فصل بهار است؟ در فصل بهار به دليل متغير بودن هوا انتخاب کفش کمي سخت مي‌باشد. ولي به‌طورکلي در فصل بهار هوا کمي گرم مي‌شود و شما به کفشي نياز داريد که تهويه مناسب را داشته باشد؛ زيرا اگر کفش منافذي براي خروج هوا نداشته باشد، باعث عرق کردن پاهاي شما شده و بوي نامطبوع مي‌گيرد.

 

 

پياده‌روي در فصل بهار

به دليل هواي خوب و مطلوب پياده‌روي در فصل بهار بسيار لذت‌بخش است؛ بنابراين شما يک کفش مناسب براي پياده‌روي خود انتخاب کنيد. طراحي اين کفش بايد به‌گونه‌اي باشد که در زمان راه رفتن بسيار راحت باشد. و به کمرتان فشار وارد نکند و همين‌طور به‌گونه‌اي باشد پا درون کفش عرق نکند. و باعث زخم شد پاي شما و قارچ نشود. منافذ کفش بايد به‌گونه‌اي باشد هوا به‌راحتي از آن عبور کند.

 

 

رنگ کفش‌هاي بهار

کفش‌هاي بهاري را سعي کنيد روشن و شاد انتخاب کنيد. به دليل زيبايي فصل بهار کفش‌هاي رنگارنگ به شما انرژي بهتري مي‌دهد. در فصل بهار به دليل هواي مطلوب و خوب کفش‌هاي شما خيلي کثيف نمي‌شود؛ و يک انتخاب درست برايتان مي‌باشد.

 

 

انتخاب کفش در فصل بهار

شما مي‌توانيد در فصل بهار هم از کتاني استفاده کنيد و هم از کفش‌هاي کالج و جلوباز؛ براي پوشيدن کتاني فقط بايد به يک نکته توجه داشته باشيد و آن‌هم اين است که کفش شما تهويه مناسب را داشته باشد و کتاني نباشد که در فصل زمستان استفاده مي‌کنيد. کتاني‌هاي زمستاني سنگين است و مناسب فصل بهار نمي‌باشد؛ بنابراين کتاني سبک و راحت را انتخاب کنيد. کفش‌هاي کالج هم يک انتخاب عالي براي اين فصل است.

 

 

جنس کفش فصل بهار

از کفش‌هاي با رويه کتان و پارچه استفاده کنيد. البته کفش‌هاي با جنس چرم يک انتخاب مناسب مي‌باشد. براي استفاده روزمره خود مي‌توانيد از کفش‌هاي پارچه‌اي و طرح دار استفاده کنيد؛ اما اگر شاغل هستيد، بهتر است براي محل کار خود از يک کفش بهاره با جنس چرم استفاده کنيد. بسيار شيک و زيبا مي‌باشد.

 

براي مشاهده کفش‌هاي کاليلند کليک کنيد.