جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

کیف بزرگ یا کوچک مسئله این است

کيف بزرگ يا کوچک مسئله اين است

 

 

براي انتخاب کيف شما بايد به اندام خود توجه کنيد. انتخاب يک کيف بزرگ يا کوچک! بستگي به‌تناسب اندام شما دارد. براي اينکه با انتخاب يک کيف شيک و عالي به نظر برسيد، در ادامه مطلب همراه ما باشيد.

 

کيف‌هاي بزرگ

 

کيف بزرگ مناسب چه افرادي مي‌باشد؟ به نکات زير توجه کنيد.

 

 

اگر شما لاغر هستيد، نبايد از کيف‌هاي بزرگ استفاده کنيد. چون با گرفتن کيف بزرگ، شما پشت کيفتان پنهان مي‌شويد.

کيف بزرگ مناسب افرادي است که لاغر نباشند. اگر اندام درشتي داريد از کيف‌هاي بزرگ استفاده کنيد. توجه کنيد بايد سايز شما متوسط باشد. اگر خيلي چاق هستيد هرگز از کيف خيلي بزرگ استفاده نکنيد؛ زيرا باعث مي‌شود شما را بزرگ‌تر جلوه دهد. بهتر است از کيف‌هاي با سايز متوسط استفاده کنيد.

اگر شما قدبلند هستيد، مي‌توانيد از هر مدل کيفي که دوست داريد استفاده کنيد. کيف بزرگ هم مي‌تواند جزو يکي از انتخاب‌هايتان باشد.

آيا قدکوتاهي داريد؟ بهتر است از کيف‌هايي با سايز بزرگ استفاده نکنيد. اين کار باعث مي‌شود کوتاه‌تر به نظر برسيد.

 

 

کيف‌هاي کوچک

 

کيف کوچک مناسب چه افرادي است؟ به نکات زير توجه کنيد.

 

 

افراد لاغر، اگر شما لاغراندام هستيد، بهتر است از کيف‌هاي کوچک استفاده کنيد. اين انتخاب باعث زيبايي‌اندام شما مي‌شود.

اگر فردي هستيد با اندام درشت، کيف‌هاي کوچک را انتخاب نکنيد. کيف کوچک مناسب شما نمي‌باشد؛ زيرا کيف کوچک اصلاً ديده نخواهد شد.

افراد با قدبلند، اگر جزو اين گروه هستيد بهتر است از کيف کوچک استفاده نکنيد. استفاده از کيف‌هاي بزرگ براي شما مناسب‌تر است.

افراد با قدکوتاه، بهتر است از کيف‌هاي کوچک و متوسط استفاده کنند. اگر مي‌خواهيد کمي بلندتر به نظر برسيد بهتر است از کيف‌هاي کوچک استفاده کنيد.

 

 

کيف متوسط

 

کيف متوسط مناسب چه افرادي است؟ به نکات زير توجه کنيد.

 

 

در کنار کيف‌هاي بزرگ و کوچک کيف‌هاي متوسطي هم وجود دارد که بسيار شيک و مناسب هستند؛ و با بيشتر سايزها و اندام‌ها مي‌توانيد از آن‌ها استفاده کنيد.

براي مثال کيف متوسط، مناسب فردي با اندام نسبتاً درشت است. کيف‌هاي خيلي بزرگ براي بسياري از افراد مناسب نمي‌باشد؛ و اما استفاده کيف کوچک براي هميشه، کمي سخت است. به اين دليل که خانم‌ها وسايل زيادي دارند و حمل آن‌ها با کيف‌هاي کوچک کمي دشوار است؛ بنابراين بهتر است از کيف‌هايي با سايز متوسط استفاده کنند.

 

براي مشاهده کيف‌هاي کاليلند کليک کنيد.