جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

کیف‌دستی مجلسی زنانه

کيف‌دستي مجلسي زنانه

براي انتخاب کيف‌دستي مجلسي بايد به يکسري نکات توجه کنيد. زيبايي و جذاب بودن براي بيشتر خانم‌ها اهميت زيادي دارد. شما با پوشيدن لباس مناسب و ست کردن لباس‌ها با کيف و کفشتان، مي توانيد اين جذابيت و شيکي را  چند برابر کنيد.

 

رنگ کيف مجلسي

رنک کيف مجلسي شما بستگي به لباستان دارد. سعي کنيد بين رنگ کيف و لباستان کمي تضاد باشد؛ اما گاهي سطح کردن رنگ لباس با کيف بسيار جذاب است. همه اين انتخاب‌ها به نوع لباستان بستگي دارد. اغلب خانم‌ها رنگ تيره را پسند مي‌کنند.

جنس کيف مجلسي

کيف‌هاي مجلسي جنس‌هاي مختلفي دارد. کيف چرم، پارچه‌اي، ابريشمي و ساتن از جنس‌هاي کيف مجلسي مي‌باشد؛ اما بهتر است از کيف چرمي استفاده کنيد. زيرا راحت تميز مي‌شود و کيف‌هاي پارچه در صورت لک شدن و کثيفي به‌سختي تميز مي‌شوند.

 

 

اندازه کيف مجلسي

کيف مجلسي شما نبايد بزرگ باشد. سايز کيف مجلسي بايد کوچک و دستي باشد. برداشتن يک کيف بزرگ دوشي کاملاً اشتباه است. اصلاً مناسب استايل يک خانم نمي‌باشد. کيف مجلسي در سايزهاي دستي کوچک و کمي بزرگ‌تر که يک دسته دارد موجود مي‌باشد.

 

انتخاب کيف با لباس

اگر شما يک لباس ساده را براي پوشيدن انتخاب مي‌کنيد، بهتر است از کيف کارشده و طرح دار استفاده کنيد؛ و برعکس اگر لباستان خيلي شلوغ و مدل‌دار مي‌باشد، بهتر است از کيف ساده استفاده کنيد. با توجه به اين موارد شما مي‌توانيد شيک و زيبا باشيد.

 

کيف مناسب لباس ساده

 

کيف ساده مناسب لباس کار شده

 

 

ست کردن لباس با کيف مجلسي

در بعضي موارد شما مي‌توانيد لباستان را با کيف‌دستي خود ست کنيد. مي‌توانيد رنگ، گلدوزي، سنگ‌کاري و يا پولک کاري روي لباس را با کيفتان ست کنيد.