loading

جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

کفش زنانه

خريد کفش زنانه 

خريد کفش و انتخاب کفشِ با کيفيت و شيک ميتونه يه هنر واقعي باشه

هنگام رفتن به فروشگاه، براي خريد همانطور که داريد قدم ميزنيد و ويترين ها رو نگاه ميکنيد. شما بايد در پس ذهنتون يک ايده براي انتخاب کفش دلخواهتون داشته باشيد. در موقع خريد گول ظاهر کفش را نخوريد. با دقت تمام چيزي که در ساخت کفش استفاده شده را بررسي کنيد.

 

انواع مدل هاي کفش زنانه

در زمان خريد کفش زنانه، مدل کفش، ظاهر کفش و نحوه استفاده از آن اهميت زيادي دارد. براي مثال کفش پاشنه بلند حالت رسمي دارد و اين به خاطر پاشنه کفش مي باشد و اينکه از صندل در فصول گرم استفاده ميشود، در فصل زمستان از بوت ها و کفش هاي بسته که آب به داخل کفش نفوذ نکند.

 

کفش پاشنه دار:

براي خانوم ها کفش پاشنه بلند بسيار اهميت دارد و کفش مورد علاقه آنها مي باشد. به طوري که بعضي از افراد به صورت روزمره از آن استفاده مي کنند. دليل اين انتخاب هم زيبايي و جذابيت در ظاهر زنان مي باشد. از مشخصات اين مدل کفش پاشنه آن مي باشد هر چقدر پاشنه کفش بلند تر باشد، راحتي و حرکت کردن با اين مدل مدل کفش ها سخت تر است، کفش هاي پاشنه بلند داراي طرح ها و مدل هاي مختلفي هستن مدل هاي جلو باز، پاشنه هاي پهن و حتي نازک در هر صورت اين مدل از کفش ها مناسب کار، قرداد هاي رسمي، مهماني و مجالس مي باشد و اما استفاده زياد از کفش هاي پاشنه بلند باعث آسيب به پا و کمر مي باشد و توصيه ميشود به طور مداوم از اين مدل کفش ها استفاده نشود.

صندل زنانه:

اين مدل کفش ها مناسب فصل گرم مي باشد به دليل اينکه داراي پوشش زيادي نمي باشد و رويه آن با چند بند و کفي تشکيل شده است و کاملا هوا از آن عبور مي کند و پا را خنک نگه ميدارد. بعضي از اين مدل صندل ها براي استفاده روزمره استفاده ميشوند و بعضي به صورت صندل پاشنه بلند هستن که ميتوان از آنها براي مناسبت ها و مهماني ها بپوشيد.

 

 

 

کفش روزمره زنانه:

اين مدل از کفش ها براي کاربرد روزانه مورد استفاده قرار ميگيره و از ويژگي هاي کفش روزمره زنانه ميتوان راحتي ، کيفيت بالا به دليل اينکه زياد استفاده مي شود. کفي مناسب پا و به صورت تخت که براي پياده روي و استفاده هر روزه بسيار مناسب مي باشد. اما اين مدل کفش ها رسمي نيستن و مناسب مجلس نمي باشد.

 

برا ي مشاهده و خريد کفش هاي روز مره زنانه کليک کنيد.

 

 

بوت زنانه :

کفش هاي بوت و نيم بوت مناسب فصل سرما مي باشد، به دليل اينکه پا را بسيار گرم نگه مي دارد. مدل هاي بسياري از بوت هاي زنانه وجود دارد بوت هاي تا مچ پا  که به آن نيم بوت گفته ميشود و مدل هاي زير زانو و حتي بالاي زانو. جنس بوت هاي زنانه بايد خوب و مناسب باشد به دليل اينکه در فصل سرما آب از آن عبور نکند و بتواند پا را گرم نکه دارد. بوت ها و نيم بوت ها  ميتوانيد براي دورهمي ، مهماني و مکان رسمي بپوشيد. بوت ها هم به صورت تخت مي باشد و هم به صورت پاشنه دار آن از جنس جير، پارچه، چرم و با کفي ها پلاستيکي ساخته مي شوند.

 

     

کفش ورزشي زنانه:

همان طور که ميدانيد اين مدل از کفش مناسب ورزش کردن مي باشند. و اين روز ها به همان کفش روزمره تبديل شده است به دليل راحتي و استفاده راحت از آنها کفش هاي ورزشي مناسب دويدن، راه رفتن مي باشد و از زيره منعطف و پلاستکي درست ميشود. کفش هاي ورزشي مناسب مجالس و جا هاي رسمي نمي باشد.

 

 

 

تعيين سايز کفش هاي زنانه

تعيين اندازه درست کفش وابسته به عواملي همچون: متريال، کيفيت، ساخت و طراحي است. با اين حال، براي تعيين سايز کفش مي‌توانيد کليک کنيد. در نظر داشته باشيد در زمان تعيين سايز يک پا ممکن است از پاي ديگر بزرگتر باشد. دقت داشته باشيد کفش براي پايتان بزرگ نباشد و پايتان داخل کفش بلغزد، در کفش هاي پاشنه بلند لغزيدن پا آسيب هاي جديدي به مچ و کمر وارد کي کند. شکل پاي شما در حال تغيير است و بالا رفتن سن شما پاي شما هم تغيير مي کند.

 

براي مشاهده سايز کفش خود کليک کنيد 

 

سِت کردن رنگ کفش با لباس 

در بيشتر مواقع خانوم ها به دنبال ست کردن لباس هستن و در انتخاب کفش به مشکل ميخورند. و علاقه مند هستن در هنگام خريد لباس يک کفش مناسب همان لباس را بخرند. و يه کمد پر از کفش داشته باشند. حال ميتوانيد با کمک راهنماي رنگ اين مشکل را حل کنيد.

 

 

 

مواردي براي انتخاب رنگ و سِت کردن لباس با کفش :

کفش آبي با رنگ هاي زرد، قهوه اي ، سبز و سفيد سِت ميشود.

کفش سفيد را ميتوانيد با هر نوع مانتو و لباسي ست کنيد ولي تميز نگه داشتن آن کمي سخت مي باشد.

رنگ مشکي، با هر استايلي ست مي شود، چه اسپرت باشد چه رسمي با همه مدل لباس زنانه و رنگ ميتوانيد ست کنيد.

رنگ‌هاي آبي، سفيد، قرمز و زرد با رنگ کفش‌هاي نارنجي سِت است.

کفش سبز ، رنگ‌هاي قهوه اي، سياه، آبي و زرد را مي توان با  رنگ سبز سِت کرد.

کفش‌ طلايي با رنگ‌هاي سياه، قرمز، سفيد، زمردي، آبي و شرابي سِت است.

رنگ‌هاي مناسب براي سِت کردن با کفش‌ بنفش: صورتي، سبز و رنگ‌هاي خنثي هستند.

کفش‌ زرد با رنگ‌هاي آبي، سياه، سفيد و سبز سِت است.

کفش‌ قرمز با رنگ‌هاي صورتي، نارنجي، مشکي، آبي و رنگ‌هاي خنثي قابل ست شدن است

کفش‌ نقره‌اي را مي‌توان با سفيد، قرمز، بنفش، نيلي، مشکي و رنگ‌هاي خنثي سِت کرد.

 

 نکات لازم براي خريد کفش زنانه :

 

 

شما بايد به يک موضوع دقت داشته باشيد آيا اين کفشي که انتخاب مي کنيد فرم پاي شما را تغيير مي دهد؟ انگشت پاي شما و پاشنه نبايد فرم خود را تغيير دهد و حالت طبيعي خود را حفظ کند.

توجه کنيد و ببينيد قسمت انگشت و پاشنه پا شما شکل خود را حفظ مي کنند به اين صورت که اگر پاشنه نرم مي تواند دچار سوزش و درد پا شود که در راه رفتن براي شما مشکل ايجاد مي کند.

انعطاف پذيري کفش بسيار مهمه و همه افراد بايد به آن توجه داشته باشند. يک کفش را در دست خودتون بگيريد و با انگشتان دست خودتون را به سمت ديگه اي خم کنيد. کفش بايد انحناي کافي داشته باشد، در غير اينصورت پا به شکل عادي حرکت نمي کند. و در راه رفتن شما مشکل پيش مي آيد و باعث مي شود بدن شما انرژي بيشتري مصرف کند و سريع خسته شويد. 

 

اين موضوع را هميشه به ياد داشته باشيد که اگر کفشي برايتان کوچک بود به اميد اينکه يک روزي ميپوشيد نخريد. اگر اين موضوع را رعايت نکنيد منجر به عدم عملکرد عضلاني وگردش خون و نارسايي ميشود. اين کار نه تنها به شما آسيب جسمي ميزند بلکه باعث خراب شدن کفش شما ميشود. و کفش در اين شرايط خيلي سريع شکل و ظاهر خودش رو از دست ميده.

 

 

تخفیف های ویژه در اینستاگرام

https://instagram.com/kaliland_com