جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی

Online-Marketing

براي راه اندازي يک فروشگاه اينترنتي در قدم اول بايد مشخص کرد که چه بودجه‌اي براي اين کار داريم و چه ميزان مي‌توانيم هزينه کنيم. براي طراحي سايت مي‌بايست يا سايت را به صورت آماده خريداري کنيم، يا براي طراحي آن به دلخواه خود به يک يا چند برنامه‌نويس حقوق داده تا سايت را براي ما طراحي کنند. اين کار يک‌بار انجام مي‌شود. پس از آن دو کار به صورت دائمي در جريان است. يکي تامين کالاي مورد نياز براي قراردادن در فروشگاه اينترنتي، و ديگري بحث کنترل سفارشات و ارسال آن‌ها و گردش مالي و پشتيباني فني سايت.

تامين کالا مهمترين مقوله راه اندازي فروشگاه اينترنتي است. اگر سرمايه کافي داشته باشيد مي‌توانين کالا را از تامين کننده آن به صورت عمده و با قيمت مناسب تهيه کرده و سپس با قيمتي کمتر از فروش آن در مغازه‌ها به خريدار بفروشيد. مثلا مي‌توان فروش عمده کفش پارچه‌اي را به اين صورت انجام داد. اين کار فروش سايت شما را بالا مي‌برد. اما مسئله اينجاست که اولا خريد کالا و جاي لازم براي انبار کردن آن هزينه بالايي دارد و ثانيا به‌خصوص در ابتداي راه‌اندازي فروشگاه اينترنتي تضميني براي فروش همه کالاهاي خريداري شده وجود ندارد و ممکن است تاريخ مصرف کالاها هم تمام شود!

بدين منظور بهتر است با توليد کننده يا فروشنده عمده کالا توافق کنيد که کالاهايش را در سايت بگذاريد و پس از گرفتن سفارش، کالا را از او گرفته و براي خريدار ارسال نماييد يا حتي خود فروشنده کالا را مستقيم براي خريدار ارسال نمايد. در اينجا شما فقط پورسانت فروش آن کالا و حق فني سايت را از توليدکننده دريافت مي‌کنيد که کمتر از مبالغ قبلي است اما هزينه نگهداري و خريد کالا را هم به همراه ندارد.

marketplace

فروشگاه اينترنتي کاليلند به تازگي اقدام به ايجاد پنل تامين‌کنندگان کالا نموده است. با استفاده از اين پنل تامين‌کنندگان، توليد‌کنندگان و تامين کنندگان و فروشندگان عمده کالا (بدون محدوديت نوع و جنس کالا) مي‌توانند براي خود يک "مارکت پلِيس" يا بازار محلي (Market Place) در سايت بسازند و کالاهاي خود را در آن تعريف و قيمت‌گذاري کنند. سپس سفارشات ثبت شده خود را مشاهده کرده و کالا را مستقيما يا از طريق واحد ارسال کالاي فروشگاه اينترنتي کاليلند براي خريدار ارسال نمايند. به عنوان مثال از اين پنل مي‌توان به عنوان کانال فروش عمده کفش اسپورت استفاده کرد. پس از گذشت 7 روز زمان مرجوع کردن کالا توسط مشتري، پول سفارش ظرف 3 تا 5 روز کاري به حساب تامين‌کننده واريز مي‌گردد.

با توجه به توانايي و امکانات فني بالاي سايت کاليلند و بالا بودن آن در ميان رکوردهاي جستجوي سايت گوگل، امکان ديده شدن و خريداري شدن محصولات تامين‌کنندگان محترم بسيار زياد است و در حال حاضر فروش عمده پوشاک زنانه و بچه‌گانه و همچنين فروش کفش چابک از طريق همين پنل انجام مي‌پذيرد. ضمن اينکه تسويه مالي خيلي سريع صورت مي‌پذيرد و نظر مثبت تامين کننده و خريدار محترم را جلب مي‌کند.