loading

جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

پلیور مردانه

توضيحاتي درباره پليور مردانه

 

پليور مردانه از لباس هاي جذاب ميباشد که بسيار زيبا و شيک است. اغلب افراد با پوشيدن يک پيراهن و شلوار به بيرون و محل کار ميروند، شما ميتوانيد با پوشيدن يک پليور هم تغيير در ظاهر خود بدهيد و هم بسيار شيک و جذاب باشيد. بيشتر مردم از طرح ها و مدل هاي پليور ها اطلاعي ندارند، در اينجا قصد داريم براي شما از ويژگي هاي پليور ها بگوييم. 

 

جنس انواع پليورهاي مردانه 

پليور هاي پشمي:

قديمي ترين و مرسوم ترين پليور مردانه از نظر جنس ، پليور پشمي است که به لحاظ کارايي و ظاهري که دارد کاملا مرسوم و محبوب است. از آنجا که اين لباس بافتني لباس کارگران در روستاهاي انگليس بوده است، اين پليور را به يکي از پليورهاي محبوب آقايان در سرتاسر دنيا و همچنين در نظر طراحان مد و استريت استايل ها تبديل کرده است. اما پليورهاي پشمي نياز به نگهداري و مراقبت زيادي دارند چون به راحتي در برابر گرما و کش آمدن مخصوصا وقتي خيس هستند، آسيب مي بينند. اين را بدانيد که پشم در هنگام خيس شدن 30% از قدرت خود را از دست مي دهد.

 

پليور  کشمير:

بهترين جنس پليور مردانه ، کشمير خالص است که قيمت اين مدل پليور  بالا است. علت آن هم موهاي نرم و بلند بز کشمير است که اين پارچه از آن تهيه مي شود. پليور هاي کشمير بسيار گرم و نرم هستنددر زمان خريد کنيد پليور اندازه شما باشد، رنگ مناسب با پوست خود انتخاب کنيد، از فروشگاه معتبر خريد کنيد. بخاطر اينکه اگر پليور را به اسم کشمير ميخريد و پول زيادي هم بابت آن پرداخت کنيد، ارزش ندارد که اصل نباشد و شما ضرر ميکنيد. اگر از پليور خود به خوبي نگهداري کنيد مي توانيد بالاي 200 بار در طول10 سال آن را به تن کنيد.

 

 

پليور هاي نخي 

پليور نخي از پليور هاي کشمير و پشمي خنک تر است. زيرا ساختار سلولزي آن باعث ميشه گرما رو سريع تر پس بدهد. البته اين موضوع چيز بدي نيست، براي مثال شما در فصل بهار که هوا خيلي سرد نيست و نياز داريد پليور خنک تري بپوشيد ميتوانيد از پليور نخي استفاده کنيد. اين مدل پليور ها از قيمت هاي مناسب تري برخوردار هستند.

 

پليور با الياف مصنوعي :

پليور هاي الياف مصنوعي مانند پليور هاي نخي از قيمت مناسب تري برخوردار هستند. اين مدل پليور ها بسته به نوع پارچه آن ها که مورد استفاده قرار ميگيرد شبيه به پليور هاي پشمي يا کشمير ميباشد. شما بايد شستشو و کيفيت پارچه آن دقت کنيد. چون در بيشتر مواقع اين پليور ها از کيفيت پايين تري نسبت به پشمي و کشمير دارند.

 

پليورهاي ترکيبي

بيشتر پليور ها از دو تا چند جنس مختلف درست ميشوند. بيشتر توليدي ها براي صرفه جويي در پول اين کار را انجام ميدهند. البته در عين حال کيفيت و ظاهر لباس را بهتر نمايند. بيشتر در پليور هاي کشمير اين کار را انجام ميدهند. مثلا پليوري به عنوان کشمير معرفي مي شود درحالي که بيشتر آن از پشم يا الياف مصنوعي دوخته شده. اين قضيه نه خوب است نه بد و تنها نشان دهنده ي اين است که خريدار بايد برچسب پشت لباس را بخواند و بداند معمولا هر چقدر پول بدهد همان قدر آش مي خورد . اما بخش دوم قضيه که بهتر کردن کيفيت و ظاهر پليور است، به نظر مي رسد دليل قابل قبول تري نسبت به دليل اول باشد. يعني توليد کننده مي تواند با ترکيب جنس ها و الياف مختلف، لباسي توليد کند که کيفيت و کارايي بهتري نسبت به يک الياف صرف داشته باشد.

 

 

انتخاب در رنگ پليور، چه رنگي پليوري مناسب است ؟

شما بايد طبق موقعيت و جايي که ميرويد رنگ پليور را انتخاب کنيد. معمولا رنگ هاي تيره رسمي تر هستند، و رنگ هاي روشن مناسب فصل بهار و تابستان و اما رنگ هاي جيغ و پر رنگ به دليل اينکه جلب توجه ميکنند زياد رسمي نيستند و بيشتر مناسب مهماني و استايل هايي راحتي است. بهتر است از رنگ هاي فوق العاده جيغ استفاده نکنيد.

 

بافت و ضخامت پليور بايد چگونه باشد ؟

بافت پليور با ميزان حفظ گرما، اندازه و سطح رسميت آن در ارتباط است. معمولا بافت هاي برجسته باعث ضخيم شدن پليور مي شوند و اين باعث مي شود شما را گرم تر نگه دارند. پليورهايي که بافت ساده دارند انعطاف کمتري داشته و نسبتا خنک ترند اما ظاهر ظريف تر آن ها اين مدل پليور را حرفه اي تر و شيک تر مي نمايد.

 

طرح پليور بايد چگونه باشد ؟

انواع طرح ها در پليور ها وجود دارد. اما رسمي ترين آنها پليور ساده مي باشد. با اضافه شدن هر طرح و نقشي پليور را غير رسمي ميکند. يکي از طرح هاي بسيار محبوب در ميان مردان طرح خشتي در پليور ها ميباشد. طرحي است که از لحاظ خطوط و رنگ خاص مي باشد. وقتي پليور هاي طرح خشتي را ميپوشيد بايد با لباس هايي که با آن ست ميکنيد دقت کنيد. اين مدل طرح در مرکز توجه قرار دارد و بايد با لباس هاي ساده بپوشيد و از پوشيدن لباس با طرح هاي شلوغ خوداري کنيد. پليور را فيت بپوشيد و با استفاده از يک کت تک و اسپرت استايل ويژه و شيکي براي خود درست کنيد. پيشنهاد ما براي شما استفاده از شلوار جين و کفش هاي جير است.  

 

 راهنماي شستشوي پليور : بهترين روش براي شستشوي پليور چيست؟

برچسب شستشو : بهترين توصيه، پيروي از برچسب روي لباس است. اگر روي برچسب لباستان نوشته شده “خشک شويي شود” يا ” شستشوي دستي ” ، آن را جدي بگيريد!

توصيه‌هاي عمومي و مهم : خيساندن و شستشوي ملايم و دستي پليور در آب سرد به مدت کمتر از 30 دقيقه بهترين توصيه براي اکثر پليور‌ها خواهد بود. همچنين از فشار دادن مدور که براي گرفتن آب لباس انجام مي‌شود، براي پليور‌ها به شدت اجتناب کنيد.

خشک کردن : براي خشک کردن پليورتان هرگز عجله نکنيد و اجازه دهيد تا به آرامي، به صورت طبيعي و در سطحي صاف خشک شود.

براي اطلاع بيشتر کليک کنيد.

تخفیف های ویژه در اینستاگرام

https://instagram.com/kaliland_com