loading

جهت تهیه هر کدام از محصولات سایت می توانید با شماره 02161791515 تماس حاصل نموده و یا عدد 1 را به شماره 10009594 پیامک نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما سفارش شما را ثبت نمایند.

کفش مناسب بهار

چه کفشي مناسب فصل بهار مي باشد

 

کم کم فصل زمستان به پايان مي رسد و هوا گرم ميشود و از ميزان بارندگي کم ميشود. به همين دليل بايد کفش خود را تغيير دهيد. ديگر نميتوان کفش هاي کاملا بسته و بوت ها رو پوشيد. و بايد به سراغ کفش هاي راحت و سبک برويم.

کفش يکي از ضروري ترين پوشاک فرد مي باشد. کفش در زندگي روزمره ما نقش به سزايي دارد. 

آيا شما مي دانسيت که کفش شخصيت انسان را نشان ميدهد؟؟ هر کفشي را که ميپوشيد شخصيت شما را نشان ميدهد و بر روي استايل شما بسيار تاثير گذار مي باشد. 

کفش مناسب فصل

در فصل بهار و تابستان که هوا رو به گرما است، بهتر است ديگر بوت و نيم‌بوت را از کمدهاي‌تان خارج کنيد و به ‌سراغ کفش‌هاي بهاري برويد که بسيار از تنوع رنگ و طراحي بيش‌تري برخوردار هستند.

در فصل گرما، زمان خوبي براي پوشيدن کفش هاي سنگين نيست. براي تحمل گرما و تناسب کفش با لباس‌هاي تقريباً خنک بهاري، معمولاً کفش‌هايي با کفي سبک يا نازک، رويه باز و پارچه‌هاي خنک انتخاب مي‌شوند. افزون بر اينکه اين کفش‌ها در زمان استفاده به کنترل درجه‌ حرارت بدن کمک مي‌کنند، ديدن آنها نيز احساس خنکي و سبکي در شما به وجود مي‌آورد.

 

کفش بهاره تن تاک

 

جنس کفش مناسب بهار

عموماً کفش‌هايي که از چرم نازک ساخته شده‌اند، پارچه‌هاي کتاني و يا مواد مصنوعي ، انتخاب‌هاي خوبي براي ساخت کفش‌هاي بهاره و تابستانه هستند. وحتي کفش‌هاي پارچه اي  تخت يا کالج  وبندي مي‌تواند انتخاب خوبي براي بهار باشد ومناسب مردان وزنان وکودکان هم است که بسيار نرم و راحت هستند.براي بيرون گردش و سرکار هم مناسب هستند. کفش‌هاي چرم  يا هر  کفشي که جنس نرمي داشته باشد ممکن است جا باز کند.

البته اين موضوع رو را بارها گفته ايم که براي خريد کفش بايد بعد ازظهر ها برويد. زيرا در طول روز به دليل فعاليتي که انجام ميدهيد پا کمي ورم ميکند و سايز پايتان تغيير ميکند پس بهترين زمان براي خريد کفش عصر ها مي باشد. 

 

کفش تخت ياکالج:

 اين کفش را با خيال راحت مي‌توانيد همه جا بپوشيد، از رفتن به سر کار گرفته تا خريد و مهماني. اين کفش هم اسپرت است و در عين حال خانمانه. پس لازم نيست نگران باشيد که حتما بايد اين کفش را با لباس‌هاي رسمي زنانه بپوشيد، با شلوار جين، تاپ اسپرت، شوميز، مانتوي رسمي، مانتوي راحتي، سارافون و حتي پيراهن نيز مي‌توانيد اين کفش را بپوشيد.

 

 

کفش پاشنه بلند: 

کفش پاشنه بلند استايل بانوان را بسيار زيبا مي کند.از کفش پاشنه بلند براي خيلي از جاها ميتوان استفاده کرد. مثلا با دوستان به شام رفتن، مصاحبه‌ي شغلي، جلسات کاري و غيره.. اين کفش حالت بسيار باوقار و رسمي‌اي دارد که مي‌توانيد هرجايي قصد خوشتيپ شدن داريد، آن را بپوشيد.

 

پياده روي با کفش هاي مناسب بهار:

هوا که رو به گرما ميرود پياده روي بيشتر ميشود، عموما در فصل زمستان به دليل سرما زياد و بارندگي افراد به پياده روي نميروند. اما در فصل بهار پياده روي ها شروع ميشود، و شما نياز يه يک کفش خوب راحت و سبک داريد.

 

 

ويژگي هاي کفش پياده روي مخصوص بهار :

رويه پارچه اي و کتان داشته باشد، به گونه اي که هوا از داخل آن به راحتي عبور کند. زيرا اگر هوا درون کفش گردش نداشته باشد پا دورن کفش عرق کرده هم باعث بوي بد ميشود و امکان اينکه پا دچار قارچ شود.

زيره کفش بايد استاندارد باشد، فشار ناشي از زمين را به پا منتقل نکند و پا دچار خستگي و درد نشود. 

پاشنه کفش استاندارد باشد.اگر پاشنه کفش بسيار کم باشد. پا اذيت شده و کف پا دچار آسيب ميشود و اگر غير استاندارد باشد به کمر فشار وارد ميکند. در صورتي که پاشنه کفش پياده روي از حد استاندارد بلند تر باشد، در زمان پياده روي امکان لغزش و پيچ خوردگي پا مي باشد. 

کفي کفش پياده روي بايد مانند تشک نرم باشد و اصلا پاي شما را اذيت نکند.

 

خريد کفش :

شما در زمان خريد کفش به فروشگاه ميرويد و کفش را انتخاب ميکنيد و چند قدمي با آن را ميرويد، آن را انتخاب کرده ميخريد به خانه برميگرديد. دوباره کفش را ميپوشيد و ميبيند کفش پاي شما را اذيت ميکند، به هر دليلي ممکن است جوراب مناسب در زمان خريد نپوشيده باشد، عجله کرده باشد و غيره ... و امکان پس دادن کالا هم وجود ندارد.اين موضوع بسيار آزار دهنده مي باشد، اگر کفش را استفاده کنيد سلامت شما به خطر مي افتد و اگر نپوشيد هزينه کرده ايد و نميتوانيد استفاده کنيد.

حالا پيشنهاد ما به شما اين است که از سايت کاليلند خريد خود را انجام دهيد و در صورت اندازه نبود و يا نپسنديدن تا 7 روز امکان برگردان کالا را داريد. هم ميتونيد کفش خود را تعويض کنيد و هم محصول را پس دهيد و هزينه ارسال و برگشت محصول در سراسر کشور رايگان مي باشد.  

 

نکته هايي آخر براي خريد کفش مناسب بهار:

سعي کنيد کفشي را که انتخاب ميکنيد ، تنها جنبه زيبايي نداشته باشد و کارايي آن بسيار مهم است. يک کفش زيبا انتخاب کنيد که مناسب پاي شما باشد و به پاي شما آسيب وارد نکند. 

هيچ وقت يک کفش تنگ را نخريد به اميد اينکه اين کفش گشاد ميشود و جا باز ميکند. اين باور کاملا غلط است هميشه کفش را اندازه پاي خود بخريد.

در زمان خريد کفش حتما هر دو کفش را بپوشيد و چند قدمي با آن را برويد.

حتما در زمان خريد کفش با جوراب مناسب کفش را بپوشيد و انتخاب کنيد.